معرفی گاموت گیفت

صنایع چاپ و بسته بندی گاموت با توجه به تنوع هدایا و با هدف کمک به شما مشتریان گرامی جهت سهولت در امر خرید هدیه و کادو برای عزیزانتان اعم از هدایای تبلیغاتی ، هدایای مدیریتی ، هدایای ویژه آقایان ، هدای ویژه بانوان ، هدایای ویژه کودک و نوزاد ، هدایای خاص ، هدایای الکترونیکی ، هدایای مناسبتی (هدیه روز تولد ، هدیه سالگرد ازدواج ، هدیه به مناسبت روز زن ، هدیه به مناسبت روز مرد ، هدیه به مناسبت شب یلدا ، هدیه به مناسبت عید نوروز ، هدایای پایان سال و ... ) فروشگاه هدایای گاموت را با عنوان گاموت گیفت راه اندازی نمود.

ارائه هدایای تبلیغاتی خاص ، هدایای تبلیغاتی ارزان ، هدایای تبلیغاتی جدید ، هدایای تبلیغاتی مفید و هدایای تبلیغاتی خلاقانه در زمینه هدایای شرکتی و به عنوان هدیه پایان سال یا هدیه به مناسبت روز کارمند یا هدیه به مناسبت سالروز تاسیس شرکت تنها بخشی از خدمات گاموت گیفت می...

درباره گاموت گیفت

فروشگاه اینترنتی گاموت گیفت با هدف ارائه انواع هدایا در سال 98 و با مدیریت جناب آقای مهدی صادقی روشن راه اندازی شد.

کاربران عزیز می توانند از این فروشگاه جهت کسب اطلاعات در مورد انواع هدایا به عنوان مرجع اطلاع رسانی و همچنین به عنوان یک فروشگاه اینترنتی جهت خرید کالا استفاده نمایند.

راهنمای خرید اینترنتی گاموت گیفت

مشتری گرامی، برای ثبت نام در سامانه ابتدا از طریق منوی ثبت نام در سامانه وارد بخش ثبت نام شوید. در این مرحله فرم مخصوص ثبت نام را پر کنید. توجه داشته باشید اطلاعات خود را با دقت وارد نمایید و تمامی فیلد هایی که نیاز است حتما وارد نمایید را پر کنید. سپس بر روی کلید درخواست ثبت نام کلیک کنید. در خواست در سامانه ثبت خواهد شد و کد پیگیری جهت پیگیری شما از نتیجه ثبت نام در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
سیستم پس از تایید هویت شما دسترسی لازم به سامانه را برای شما باز و از طریق ایمیل و پیام کوتاه به شما اطلاع رسانی می نماید.
همچنین در هر لحظه که مایل بودید می توانید از طریق کد پیگیری مراحل کار را پیگیری نمایید.